بهترین کپسول آتش نشانی
3.8 (75%) 4 votes

کشورهای مختلف کپسول های آتش نشانی را با برند های مختلف راهی بازار می کنند که برخی از آنها کیفیت خوبی داشته و برخی دیگر استانداردهای لازم را ندارند . به طور کلی بهترین کپسول آتش نشانی برند هایی هستند که گواهینامه استاندارد و تاییدیه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران را داشته باشند که اکثر شرکت های ایرانی فعال در بازار این استاندارد ها را توانسته اند اخذ کنند که می توانید لیست این شرکت ها را از طریق وب سایت رسمی آتش نشانی دریافت کنید .

بهترین کپسول آتش نشانی از نظر کیفیت

اما چند وقتی است که کپسول های آتش نشانی یک بار مصرفی از کشور چین وارد کشور شده است که برخی از این کپسول ها استاندارد های لازم را دارا نیستند و علاوه بر مشکلاتی نظیر کیفیت پاییت ، استفاده نکردن از مواد و پودرهای با کیفیت و رعایت نکردن تناسب میان پودر و هوا ، یک بار مصرف نیز هستند و در صورت یک بار استفاده قابلیت شارژ مجدد ندارند .

سازمان آتش نشانی این کپسول ها را به هیچ عنوان تایید نکرده است و همواره بر استفاده از مدل های با کیفیت ایرانی تاکید نموده است . در کنار برند مناسب باید به مشخصات کپسول نیز توجه داشته باشید و کپسولی را تهیه کنید که متناسب با نیازهای شما باشد . به عنوان مثال در برخی از مکان ها ممکن است نیاز باشد که چند کپسول با ظرفیت پایین وجود داشته باشد در صورتی که در برخی دیگر ممکن است نیاز باشد تا یک کپسول ولی با ظرفیت بالا وجود داشته باشد . تعیین نوع ماده خاموش کننده ، مکانیزم عملکرد ، دمای کاری ، جنس بدنه و فشار تست ، طول پرتاب و زمان تخلیه از جمله پارامتر هایی است که علاوه بر برند کپسول آتش نشانی در هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشید تا کپسول مناسب کار خود را تهیه نمایید که در هنگام آتش سوزی دچار مشکل نشوید .

خرید بهترین کپسول آتش نشانی

جهت خرید کپسول آتشنشانی با کیفیت و معتبر میتوانید از فروشگاه ها و مراکز معتبر اقدام کنید ، موسسه ایمنی و آتش نشانی رهاورد با 20 سال سابقه در زمینه ایمنی و آتش نشانی و نماینده پخش کپسول آتش نشانی کاوه و دریا آماده خدمت رسانی به شما کاربران محترم می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *