درباره ما

موسسه ایمنی آتش نشانی رهاورد با تجربه و سابقه بالغ بر دو دهه بنابه نیاز ایمنی و آتش نشانی کشور فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ شروع نمود. این مجموعه افتخار همکاری با شرکت های پخش و پالایش نفت و پتروشیمی، شهریداریهای سطح کشور، خودروسازان و انبوده سازان را داشته است.

درباره ما موسسه ایمنی و آتش نشانی رهاورد

تلاش جهت گسترش حضور مستمر در بازار از طریق ارتقا کیفیت محصولات و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی ما بوده است.

باور ما برای توسعه آتش نشانی و ایمنی

ما بر این باوریم که پیشرفت و توسعه ایمنی آتش نشانی بیش از اینکه نیازمند سرمایه مادی باشد، نیازمند نیروی انسانی دانش محور و دلسوز و ابزار با کیفیت است. لذا با بکارگیری نیورهای متخصص و کار آزموده و ارائه ی بهترین ابزار با توجه به بودجه مشتریان گرامی سعی نموده ایم گامهای مطمئن تری داریم. ما مفتخریم که توانسته ایم نقش مهی را در بهبود و توسعه ایمنی و آتش نشانی کشور ایفا کنیم.

موسس این مجموعه، محمد رضا قربانپور از سال ۱۳۶۹ در حیطه ایمنی، بهداشت و ابزار یراق بصورت تجربی و دانش مجور شروع به فعالیت نموده است. ایشان در ارائه محصولات با کیفیت، ارائه بهبود خدمات با استفاده از آخرین دستاورد های ایمنی و بهداشت روز دنیا در نظر دارد کاملترین و ایمن ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

برخی از خدمات این مجموعه به شرح زیر است :

  • تهیه و واردات کلیه لوازم ایمنی و آتش نشانی
  • تهیه و نصب اسپرینکلر و سیستم های اطفا حریق
  • تهیه و نصب کلیه لوازم ترافیکی
  • تهیه کلیه لوازم ضد انفجار
  • فروش و شارژ کپسول آتش نشانی
  • تهیه و طراحی انواع لباس کار و آتش نشانی

چنانچه نیاز به خرید و استعلام قیمت انواع تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های اطفا حریق دارید می توانید با تماس با کارشناسان رهاورد از مشاوره رایگان بهره مند شوید.