کپسول آتش نشانی CO2

خاموش کننده انواع مختلفی دارند و هر کدام برای آتش سوزی های خاص خود کاربرد موثرتری داشته که باید هر فرد اطلاعات عمومی در این زمینه را داشته باشد. یکی از کپسول های خاص که امروزه برای اطفا حریق از آن استفاده می شود، کپسول آتش نشانی CO2 یا دی اکسید کربن است. این سری از کپسول ها برای خاموش کردن حریق دستگاه های الکتریکی و هر کجا که جریان الکتریسیته برقرار باشد استفاده می شوند.

خرید کپسول آتش نشانی CO2

در صورتی که قصد افزایش ضریب ایمنی در کارگاه یا کارخانه ها را دارید احتمال زیاد بایستی تعدادی خاموش کننده دی اکسید کربن در کنار سایر تجهیزات امنیتی خود داشته باشید. خرید این محصول در چنین فضاهایی ضروری است. اگر بخواهید حریق دستگاه هایی که در آن جریان برق وجود دارد را با سایر کپسول ها خاموش کنید، احتمالا دچار برق گرفتگی خواهید شد و یا آب داخل کپسول به دستگاه ها آسیب جدی خواهد رساند.

پخش کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن در تهران

این کپسول ها علاوه بر ماده خاموش کننده داخل آن از گاز دی اکسید کربن استفاده می کنند که با حذف اکسیژن سریعتر حریق را خاموش کرده و به دستگاه ها کمترین آسیب را وارد می کند.

با توجه به اینکه ماده اطفا حریق این محصولات گاز دی اکسید کربن و پودر است ، رسانای جریان الکتریسیته نبوده و در فضاهایی که جریان برق وجود دارد، ایمن هستند.

 توجه کنید که در مواقع آتش سوزی افراد نباید از این نوع کپسول ها استفاده شود، زیرا گاز دی اکسید کربن باعث خفگی فرد خواهد شد.

نمایش 1–16 از 22 نتیجه