کپسول آتش نشانی جوکل

کپسول آتش نشانی جوکل تولید شرکت آلمانی Jockel میباشند که در مقایسه با سایر رقبای خود، از کیفیت بینظیری برخوردار است. مهمترین مزیت کپسولهای اطفاء حریق جوکل سیستم یکپارچه تولید آنها میباشد. این سیستم هزینه های تعویض و یا سرویس و شارژ این خاموش کننده ها را کاهش داده است. تفاوتی نمیکند که خاموش کننده شما از نوع فوم، پودر و گاز، کربن دی اکسید یا آب و گاز باشد، در هر صورت لوازم یدکی این خاموش کننده ها همگی با یکدیگر مشابه میباشد، این موضوع سبب میشود تا ابزار نیاز برای تعویض و یا سرویس آنها نیز مشترک باشد و در نهایت به صرفه جویی در هزینه های جانبی کپسول ختم خواهد شد.

فروش کپسول آتش نشانی جوکل

فروشگاه رهاوردفایر، با افتخار آماده ارسال و فروش کپسول آتش نشانی جوکل به سراسر ایران میباشد. این خاموش کننده ها، همگی دارای استانداردهای ISO:9001 و 18001 میباشند. جوکل به کیفیت محصولات خود اهمیت بالایی میدهد و تمامی کپسولها را با فلز کربن استیل تولید کرده است، علاوه بر این محفظه با روکش رنگ باکیفیت پوشانده شده و در برابر اشعه های UV و هوای سخت مقاوم است.

خرید کپسول اطفاء حریق جوکل

خاموش کننده های متفاوت با انواع وزن ها، از خاموش کننده های کوچک و دستی قابل استفاده در خودرو گرفته تا خاموش کننده های 250 و 150 کیلویی برای پمپ بنزین ها، انبارها و نیروگاه ها طیف وسیع محصولات این کارخانه را تشکیل میدهد. محصولات این کارخانه همگی دوست دار محیط زیست بوده و بر خلاف بسیاری از خاموش کننده های اطفاء حریق، برای طبیعت مضر نیستند.

برای استعلام قیمت یا سفارش خاموش کننده جوکل، کافیست با مجموعه رهاوردفایر تماس بگیرید.

نمایش 1–16 از 38 نتیجه