کپسول آتش نشانی ناجی

کپسول آتش نشانی ناجی دارای سیلندرهای استاندارد و بسیار مقاوم با ظرفیت های مختلف تولید و روانه بازار می شوند . با توجه به تنوع محصولات ناجی این کپسول ها در هر نوع آتش سوزی اعم از : گاز ها ، مایعات ، جامدات و دستگاه های الکتریکی کاربرد دارند. برای اطلاعات بیشتر از کاربرد کپسول ها می توانید به بخش مقالات آموزشی مراجعه کنید. و همچنین برای خرید محصولات این برند از طریق فروشگاه اینترنتی رهاورد نماینده پخش کپسول های ناجی اقدام به خرید نمایید.

گروه صنعتی آتش نشانی ناجی

گروه صنعتی ناجی با همکاری مرکز رشد واحدهای دانش بنیان استان سمنان، به عنوان اولین تولید کننده کپسول های آتش نشانی در شرق کشور از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرد .

گروه صنعتی ناجی با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب و با سرلوحه قرار دادن افزایش کیفیت محصولات توانست موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 869 و همچنین گواهینامه بین المللی ISO 9001 و CE اروپا گردید .

امروزه  کپسول های اطفا حریق ناجی و سایر محصولات آن به عنوان یک برند معتبر و آشنا در زمینه تولید و مشاوره تجهیزات حفاظت حریق مطرح و مورد اطمینان می باشد به طوری که محصولات گروه صنعتی ناجی علاوه بر پاسخ به نیازهای داخلی به کشورهای مجاور هم صادر می شود.

محصولات گروه صنعتی ناجی

این شرکت در تمام زمینه های اطفاء حریق از جمله تجهیزات آتش نشانی ، کپسول های آتش نشانی ( پودری ، گاز CO2 ، فوم و سوپر خاموش کننده ها ) و تجهیزات مربوط به شارژ کپسول ها فعالیت دارد که باعث برتری نسبت به سایر رقبا را دارد .

 

نمایش دادن همه 2 نتیجه