کپسول آتش نشانی کف ( فوم )

کپسول اطفاء حریق کف یا همان فوم برای خاموش کردن و جلوگیری از آتش سوزی های مایع به کار می رود که روی مواد در حال اشتعال را پوشانده و مانع از آتش سوزی می شود و به نوعی از رسیدن اکسیژن به آتش جلوگیری می کند.

برای خاموش کردن آتش با استفاده از خاموش کننده های یا کف باید بسیار دقت کنید که به خوبی کف در تمام محیط ریخته شده تا بتواند به صورت کامل از رسیدن اکسیژن به آتش جلوگیری کند.

در حال نمایش 11 نتیجه

 • arrow_drop_down از کپسول آتش نشانی فوم برای چه نوع آتش سوزی هایی استفاده می‌شود؟
  از کپسول های آتش نشانی کف می‌توانید برای خاموش کردن حریق های نوع A و B استفاده کنید. حریق هایی که با لوازم منزل، مبلمان، چوب، کاغذ و مقوا و همچنین آتش سوزی هایی که منبع آنها مایعات قابل اشتعال باشند، با این کپسول ها به راحتی خاموش می‌شوند.
 • arrow_drop_down کپسول های اطفا حریق فوم در چه ظرفیت هایی تولید می‌شوند؟
  این خاموش کننده ها در ظرفیت های 6 لیتری برای محل های کوچک و متوسط تا 25 و 50 لیتری برای سازه های بزرگتر نیز تولید می‌شوند.
 • arrow_drop_down آیا در تمامی کپسول های آب و گاز از فوم استفاده شده است؟
  خیر، بعضی برند ها مانند روناک، کاوه فقط از فوم AFFF استفاده می‌کنند که قدرت بیشتری نسبت به خاموش کننده های آب و گاز دارد.
 • arrow_drop_down در چه مواردی نباید از کپسول آتش نشانی کف استفاده کرد؟
  این خاموش کننده ها را ‌نمی‌توان در آتش سوزی های الکتریکی یا آتش سوزی فلزات قابل اشتعال استفاده کرد. زیرا به کارگیری از آنها ممکن است آتش را تشدید کند.