شیلنگ آتش نشانی

یکی از مهمترین سازمان های موجود در جوامع بشری وجود آتش نشانی ها است.با وجود سیستم های اطفاء حریق همیشه بودن آتش نشانی است که خطرات آتش سوزی را کنترل و یا از میان برمیدارد.آتش نشانان برای غلبه بر آتش نیاز به تجهیزات و وسایل مناسب دارند.یکی از این تجهیزات شیلنگ آتش نشانی است که بغیر از مورد ذکر شده مصارف دیگری نیز داشته و مصارف گوناگونی دارد.

قیمت شیلنگ آتش نشانی

آتش نشان ها و حتی سیستم های اطفاء حریق نیاز به انتقال آب به کمک تجهیزات را دارند.حتی در صنایع برای مصارف مختلف نیاز به انتقال آب زیاد و یا تحت فشار و یا مداوم را داشته و آنها نیز به انتقال آب با فشار و حجم بالا و معینی را دارند.

انواع شیلنگ اطفا حریق را میتوان به به 3 قسمت : لوله های نواری یا پارچه ای ، لوله های لاستیکی ، لوله های فلزی که هر کدام با توجه به نیاز ، از جنس و کیفیت های مختلف ساخته و تولید میشوند.

پلاستیکی : یکی از پرمصرف ترین آن ، نوع پلاستیکی است .این نوع انعطاف بالایی داشته و در مقابل اسید نیز مقاوم است.فشار قابل تحمل این نوع به نسبت از اجناس دیگر کمتر است و برای جابجایی فواصل کوتاه کارایی دارد.همچنین در انتقال اسیدها و یا انتقال آب در صنایع نفت و گاز و یا پتروشیمی کاربرد دارد. البته شیلنگ های مورد استفاده در ماشین های آتش نشانی از همین نوع می باشد.

جنس شیلنگ آتش نشانی

برزنتی : این نوع از الیاف برزنت تولید می شود و ضخامت بالایی داشته و به همین دلیل مناسب انتقال با فشار بالا است و تحمل بالایی در مقابل فشار خواهد داشت.انعطاف پذیری بالایی داشته و از استحکام خوبی نیز بهره می برد.

امروزه شرکتهای مختلف در سراسر دنیا این محصول به شکل های تولید می کنند و هر کدام از محصولات با توجه به جنس بکار رفته برای موردهای مخصوصی استفاده دارند ولی پرمصرف ترین انواع شیلنگ آتشنشانی در دو گروه اول قرار دارند.

فروش شیلنگ آتش نشانی در تهران

این محصول یکی از تجهیزات مهم و کلیدی در اطفا حریق است که توسط آتش نشانان استفاده می شود. از مهم ترین معیارهای انتخاب یک شیلنگ مرغوب و مناسب ، وزن کم قطر (با توجه به نیاز) و مقاوت بالا آن می باشد. برای خرید یا بررسی قیمت و خرید انواع تجهیزات مربوطه می توانید با موسسه ایمنی و آتش نشانی رهاورد مرجع تخصصی تجهیزات اطفا حریق تماس برقرار کنید.

نمایش 1–16 از 21 نتیجه