دتکتور حرارتی

فروشگاه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی رهاورد، نماینده و پخش کننده انواع دتکتور های حرارتی (Heat Detector) با نازل ترین قیمت می‌باشد. همکاران و مشتریان گرامی که قصد خرید آشکارساز های حرارتی به صورت عمده و در تعداد بالا را دارند، می‌توانند با واحد فروش تماس بگیرند.

نمایش 1–16 از 21 نتیجه

  • arrow_drop_down از این دتکتورها کجا استفاده می شوند؟
    از این دستگاه ها معمولاً در اتاق هایی استفاده می شود که گرد و غبار یا دود بیش از حد وجود دارد. به عنوان مثال، یک گاراژ یا انبار که در این مکان ها آلارم دود می تواند حریق را با گرد و غبار، دوده یا عناصر قابل احتراق در جو اشتباه بگیرد. همچنین در اتاق هایی که مواد شیمیایی بسیار قابل اشتعال در آنها نگهداری می شود از این تجهیزات استفاده می کنند.
  • arrow_drop_down چند نوع از این تجهیزات وجود دارد؟
    دو نوع رایج از این دستگاه ها وجود دارد که با توجه به عملکردشان در محیط های مختلف از آنها استفاده می‌شود. آنها دتکتور ثابت و متغیر هستند. اما هر دو آنها به گرمای یک حادثه آتش سوزی برای فعال کردن سیگنال و آلارم هشدار متکی می باشند.
  • arrow_drop_down آیا آشکارساز های حرارتی منقضی می‌شوند؟
    طبق گفته NFPA هر 15 سال یکبار این دستگاه ها باید تعویض شوند. در واقع اینکار لازم است زیرا هنگامی که دستگاه آزمایش می شود، حلقه لحیم کاری محصول با دمای ثابت قابل بازیابی نیست.