کپسول های پودری 6 و 12 کیلویی

کپسول های پودری ۶ و ۱۲ کیلویی بالن داخل با شیر فشاری

کپسول های پودری ۶ و ۱۲ کیلویی

کپسول های ۶ کیلویی بالن که دارای پودر ABC می باشند و کارتریج CO2 ، سیلندر از جنس کربن استیل ، شیر فشاری Squeeze Gripe مدل M74 دارای شلنگ با فشار بالا و تازل تخلیه هستند. همچنین دارای نگهدارنده دیواری و پایه پلاستیکی جهت جلوگیری از آسیب دیدگی و زنگ زدگی زیر سیلندر می باشند.

اما کپسول های ۱۲ کیلویی بالن که دارای پودر ABC می باشند و کارتریج CO2 ، سیلندر از جنس کربن استیل ، شیر فشاری Squeeze Gripe مدل M74 دارای شلنگ فشار بالا نیز هستند که خیلی تفاوتی با کپسول های ۶ کیلویی ندارند و تنها تفاوت آنها در وزن آنها می باشد.

همچنین این کپسول ها دارای عملکرد بسیار آسانی هستند به طوری که فعال سازی آنها بسیار ساده و آسان بوده ، قابلیت هدف گیری برای اطفاء حریق نیز آسان می باشد و قابلیت ۳۶۰ درجه چرخش را دارد و مجهز به PIN ایمنی نیز هستند.

قدرت خاموش کنندگی  کپسول ها :

کپسول های پودری مناسب برای همه گروه های A B C آتش می باشند و قدرت خاموش کنندگی پودر داخل کپسول ها بر مبنای اثر ANTI CATALYTIC بوده و بدین معنی که با ورود دانه های پودر به داخل آتش ، باعث شکستن زنجیره آتش نیز میشوند. همچنین برای خاموش کردن آتش های گروه A یا همان گروه جامدات ، این پودر ها با تشکیل لایه Molten نیز میتوانند خاصیت خفه کنندگی داشته باشند و مانع رسیدن اکسیژن به آتش شوند.

امااین کپسول های پودری ۶ و ۱۲ کیلویی دارای ویژگی های مختلفی نیز هستند که از این ویژگی های میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

امکان استفاده در صنایع سنگین ، پالایشگاه ها ، موتور خانه ها ، پارکینگ ها ، و خودرو ها
بدون ضرر برای محیط زیست و انسانها و سایر موجودات زنده