از ضروری ترین لوازم در خودرو های مختلف از قطار گرفته تا اتوبوس و مترو کپسول های آتش نشانی خودرو است که وجود آن در هر نوع وسیله نقلیه ای از اوجب واجبات است . آتش سوزی خودرو می تواند بسیار خطرناک و حادثه آفرین باشد و می تواند به دلایل مختلفی مانند نشت بنزین یا حرارت بیش از حد موتور اتفاق بیافتد . در ایالات متحده آمریکا از هر هشت مرگی که بر اثر آتش سوزی اتفاق می افتد یک مرگ ناشی از آتش سوزی خودرو است که همین موضوع می تواند اهمیت استفاده از کپسول آتش نشانی در خودرو را به تنهایی نشان دهد .

کپسول های آتش نشانی خودرو

کپسول های آتش نشانی خودرو باعث می شود تا اگر آتش سوزی برای خودرو اتفاق بیافتد راننده بتواند خونسردی خود را حفظ کرده و به سرعت از گسترش آتش جلوگیری کند . کپسول های آتش نشانی خودرو انواع مختلفی دارند و استفاده از آنها بسته به منشا آتش ایجاد شده داردو باید با توجه به نوع آتش سوزی از یکی از مدل های کپسول استفاده نمود . اکثر آتش سوزی هایی که در خودرو ها اتفاق می افتد به دلیل آتش گرفتن موتور یا سیم کشی های آن است و در هر صورت وجود کپسول آتش نشانی خودرو برای خاموش کردن حریق بسیار ضروری است.

استانداردهای کپسول اطفا حریق ماشین

با توجه به اینکه باید وزن کپسول های آتش نشانی به گونه ای باشد که بتواند به راحتی در ماشین های مختلف جا گیرد و بتوان به راحتی از آن استفاده نمود معمولا توصیه می شود که کپسول های آتش نشانی خودرو یک یا دو کیلویی در ماشین استفاده شود و کپسول هایی که حاوی پودر خشک هستند بهترین خاموش کننده انتخاب برای خودرو ها به شمار می روند چرا که از آنها می توان در مقابل آتش سوزی های ناشی از سوخت و مواد الکتریکی و آتش سوزی هایی ناشی از لباس یا صندلی های خودرو استفاده نمود .

قیمت کپسول آتش نشانی خودرو

فروش ویژه کپسول آتش نشانی خودرو در ایام نوروز

جهت خرید کپسول آتش نشانی خودرو در تهران ، کرج و سراسر کشور میتوانید همین حالا با واحد فروش موسسه ایمنی و آتش نشانی رهاورد تماس بگیرید ، همچنین برای خرید های بالاتر از ۳۰۰ هزار تومان میتوانید یک کپسول اطفا حریق خودرو رایگان به عنوان تخفیف دریافت نمایید.