کپسول آتش نشانی کاوه

شرکت بازرگانی نجات از آتش بابل ، تولید کننده کپسول آتش نشانی کاوه و کپسول آتش نشانی دریا در سال 1357 به بهره گیری از امکانات  آموزش های تخصصی در زمینه شارژ کپسول آتش نشانی ، فروش کپسول آتش نشانی و سایر تجهیزات آتش نشانی را آغز کرد

امروز این مجموعه پس از 35 سال کسب تجربه ، آموزش و مهارت های بسیار به شرکت شناخته شده ای در صنعت ایمنی و آتش نشانی در ایران تبدیل شده است و از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

این مجموعه علاوه بر فعالیت های بازرگانی و خدماتی از سال 1390 اقدام به تاسیس واحد تولیدی باران مامطیر نمونه و در کنار تولیدکنندگان صنایع کشور، تولید کپسول آتش نشانی و جعبه آتش نشانی ( فایر باکس FireBox ) قرارگرفته تا ضمن آنکه تجارب تجاری و آموزشی خود را در ارائه محصولات با کیفیت استاندارد به بازار عرضه نماید ، بلکه اشتغال مناسبی را هم علاوه بر بخش بازرگانی و خدمات در بخش صنایع و تولید هم ایجاد کند.

کپسول آتش نشانی کاوه

پخش کپسول آتش نشانی کاوه در تهران

محصولات شرکت باران مامطیر با نام تجاری کپسول آتش نشانی کاوه و کپسول آتش نشانی دریا به بازار عرضه میگردد. و فعالیت های شرکت با پس از 35 سال تجربه در فصل های زیر میتوان خلاصه کرد.

تولید و توزیع انواع کپسول‌های خاموش کننده آتش و جعبه Fire Box) F ) واردات و توزیع انواع لوازم ایمنی و آتش نشانی در سطح استان و کشور نصب و راه اندازی سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق برای انبوه سازان و صنایع کشور

کپسول آتش نشانی کاوه پخش کننده کپسول آتش نشانی کاوه

خرید کپسول آتش نشانی کاوره تهران

مجموعه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی رهاورد ، به عنوان تنها نماینده فروش کپسول آتش نشانی کاوه و دریا در تهران و استان البرز می باشد. جهت سفارش و خرید محصولات کارخانه باران مامطیر می توانید با بخش فروش رهاورد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.