کلاه آتش نشانی یک وسیله حفاظتی برای سر و گردن است که آتش نشان ها از آن در زمان عملیات استفاده می کنند. احتمال ایجاد خطر برای آتش نشانان : آتش نشانان در هنگام عملیات نجات و اطفاء حریق در معرض خطرات بسیاری قرار دارند.در حریق احتمال ایجاد انفجار گاز وجود دارد. ممکن است در محلی که حریق ایجاد شده است مواد قابل انفجار دیگری وجود داشته باشد از جمله مواد رنگی مثل تینر و یا بنزین و یا الکل و یا هر مایع قابل انفجار دیگری،انفجار هر کدام از موادی که ممکن است در محل حریق باشد خطرات زیادی را برای آتش نشانان ایجاد خواهد نمود.استفاده از پوشش مناسب در بالا بردن ضریب امنیت این از جان گذشتگان تاثیر مستقیم و مهمی دارد.

ضرورت استفاده از کلاه آتش نشانی

یکی از نقاط بسیار حساس بدن سر و گردن و صورت و اجزای آن است. برای حفاظت و امنیت آتش نشانها استفاده از یک کلاه ایمنی مناسب بسیار ضروری بوده و در تمام دنیا سعی می شود از این قسمت خوب حفاظت گردد.آتش نشانی که وارد عملیات شده است ممکن است سوای بر آتش با انفجار هم برخورد داشته باشد، و یا بر اثر ریزش قسمتی از مکان آتش گرفته دچار ضربه به نواحی مختلف بدن از جمله سر و گردن قرار گیرد، و یا بر اثر انفجار شیء ای با شدت به سمت صورت و چشم پرتاب گردد.پس یک کلاه باید بتواند آتش نشان را در برابر آتش، انفجار، ضربه، دود و اشعه های مختلف و….. محافظت نماید.

کلاه آتش نشانی

کلاه آتش نشانی ایرانی : از نوعی کامپوزیت که در برابر آتش و فشار و ضربه مقاوم است ساخته می شود و البت از جنس ای بی اس بسیار ارجح تر است.داخل آن نیز باید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و سبب ایمنی آتش نشان گردد. در پشت سر کلاه پارچه ای از الیاف نسوز قرار دارد که به آن آلوبست یا پارامید می گویند که وظیفه آن نیز حفاظت است.

خرید آنلاین کلاه آتشنشانی ایرانی

در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید کلاه آتش نشانی و یا ثبت سفارش و یا استعلام قیمت شما می توانید با شماره تلفن ۶۶۷۳۱۱۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

خرید کلاه آتش نشانی

– دارای وزن ۱۳۵۰ گرم

– دارای مقاومت حرارتی بالا تا ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد

– شامل مقاومت طولانی در ۲۵۰ درجه سانتی گراد

– دارای مقاومت بیشتر نسبت به کلاه های دیگر در برابر ضربه مکانیکی

– محافظت کامل از سر ، گردن و صورت

– دارای سیستم تغییر ساایز از ۵۳ تا ۶۳ سانتی متر

– شامل سیستم گردش هوا در کلاه برای راحتی

– دارای نوار های شبرنگ قابل دید

قیمت کلا آتش نشانی

– دارای ابعاد و سایز ۲۹.۵ × ۳۷ × ۳۲ سانتی متر

– دارای وزن بسیار سبک ۹۵۰ گرمی

– جنس پلاستیک

– دارای طلق محافظ

– دارای محافظ تشعشعات در بخش های گردن و پشت سر

– دارای نوار های شبرنگ قابل دید

– قابلیت و امکان تنظیم سایز های مختلف برای سر

کلاه آتش نشانی ضد حریق

این کلاه آتش نشانی که مخصوص حریق ساخته و تولید شده است ، توسط شرکت و برند MSA ساخته شده که مدل آن GALLET F1SF استاندارد بر مبنای F1SF که مطابق با EN 443:2008 بوده  طراحی شده است .
مشخصات

– دارای پوشش چشمی ارتقا یافته

– امکان انطباق با ماسک سیستم SCBA

– دارای به چراغ قوه و سیستم ارتباطی

– دارای روکش گردنی ضد اشتغال

– دارای جنس بیرونی پلی آمید

– استفاده از بهترین مواد برای بالا بردن حفاظت از سر