کلاه آتش نشانی

کلاه آتش نشانی یک وسیله حفاظتی برای سر و گردن است که آتش نشان ها از آن در زمان عملیات استفاده می کنند. احتمال ایجاد خطر برای آتش نشانان آتش نشانان در هنگام عملیات نجات و اطفاء حریق در معرض خطرات بسیاری قرار دارند.در حریق احتمال ایجاد انفجار گاز وجود دارد. ممکن است در محلی که حریق ایجاد شده است مواد قابل انفجار دیگری وجود داشته باشد از جمله مواد رنگی مثل تینر و یا بنزین و یا الکل و یا هر مایع قابل انفجار دیگری،انفجار هر کدام از موادی که ممکن است در محل حریق باشد خطرات زیادی را برای آتش نشانان ایجاد خواهد نمود.استفاده از پوشش مناسب در بالا بردن ضریب امنیت این از جان گذشتگان تاثیر مستقیم و مهمی دارد.

ضرورت استفاده از کلاه آتش نشانی

یکی از نقاط بسیار حساس بدن سر و گردن و صورت و اجزای آن است. برای حفاظت و امنیت آتش نشانها استفاده از یک کلاه ایمنی مناسب بسیار ضروری بوده و در تمام دنیا سعی می شود از این قسمت خوب حفاظت گردد.آتش نشانی که وارد عملیات شده است ممکن است سوای بر آتش با انفجار هم برخورد داشته باشد، و یا بر اثر ریزش قسمتی از مکان آتش گرفته دچار ضربه به نواحی مختلف بدن از جمله سر و گردن قرار گیرد، و یا بر اثر انفجار شیء ای با شدت به سمت صورت و چشم پرتاب گردد.پس یک کلاه باید بتواند آتش نشان را در برابر آتش، انفجار، ضربه، دود و اشعه های مختلف و….. محافظت نماید.

کلاه آتش نشانی

از نوعی کامپوزیت که در برابر آتش و فشار و ضربه مقاوم است ساخته می شود و البت از جنس ای بی اس بسیار ارجح تر است.داخل آن نیز باید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و سبب ایمنی آتش نشان گردد. در پشت سر کلاه پارچه ای از الیاف نسوز قرار دارد که به آن آلوبست یا پارامید می گویند که وظیفه آن نیز حفاظت است.

خرید کلاه آتش نشانی پاپ فایر

در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید کلاه آتش نشانی و یا ثبت سفارش و یا استعلام قیمت شما می توانید با شماره تلفن ۶۶۷۳۱۱۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

خرید کلاه آتش نشانی

– دارای وزن 1350 گرم

– دارای مقاومت حرارتي بالا تا 1000 درجه سانتي گراد

– شامل مقاومت طولاني در 250 درجه سانتي گراد

– دارای مقاومت بیشتر نسبت به کلاه های دیگر در برابر ضربه مکانیکی

– محافظت كامل از سر ، گردن و صورت

– دارای سیستم تغییر ساایز از 53 تا 63 سانتی متر

– شامل سیستم گردش هوا در کلاه برای راحتی

– دارای نوار های شبرنگ قابل ديد

قیمت کلا آتش نشانی

– دارای ابعاد و سایز 29.5 × 37 × 32 سانتی متر

– دارای وزن بسیار سبک 950 گرمی

– جنس پلاستیک

– دارای طلق محافظ

– دارای محافظ تشعشعات در بخش های گردن و پشت سر

– دارای نوار های شبرنگ قابل ديد

– قابلیت و امکان تنظیم سایز های مختلف برای سر

کلاه آتش نشانی ضد حریق

کلاه آتش نشانی MSA

کلاه آتش نشانی msa که مخصوص حریق ساخته و تولید شده است ، توسط شرکت و برند MSA ساخته شده که مدل آن GALLET F1SF استاندارد بر مبنای F1SF که مطابق با EN 443:2008 بوده  طراحی شده است .
مشخصات

– دارای پوشش چشمی ارتقا یافته

– امکان انطباق با ماسک سیستم SCBA

– دارای به چراغ قوه و سیستم ارتباطی

– دارای روکش گردنی ضد اشتغال

– دارای جنس بیرونی پلی آمید

– استفاده از بهترین مواد برای بالا بردن حفاظت از سر

کلاه ايمنی آتش نشانی ماتريکس مدل Max 2

کلاه ايمنی ماتريکس

کلاه ايمنی ماتريکس : کلاه ایمنی یکی از مهمترین ملزومات کار در محیط های صنعتی و کارخانجات می باشد که نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های محیط کار ایفا می کند. کلاه ایمنی ماتریکس از محصولات تولیدی کمپانی ماتریکس بوده که در ادامه به معرفی ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

برتری این کلاه نسبت به سایر کلاه ها وزن پایین آن است و استفاده از آن روی سر برای مدت طولانی ایجاد مشکل نمی کند و مانع خستگی شخص می شود. نکته دیگر این است که شرکت ماتریکس از پی وی سی برای ایمنی بیشتر این کلاه در ساخت آن استفاده کرده است. نوع ساختار این کلاه به گونه ای است که از ضربه ی وارد شده به سر به خوبی محافظت می کند و این برتری ها منجر به گرفتن استاندارد EN 397 برای این محصول شده است.

کلاه ایمنی ضد حریق موبی MOBY صنعتی

کلاه ضد حریق موبی

کلاه ضد حریق موبی : خب این کلا آتش نشانی در عملیات آتش نشانی بسیار می تواند برای شما مناسب باشد. این کلاه می تواند در برابر ضربه های و مخصوصا آتش مقاومت بسیار خوبی نشان دهد. از دیگر ویژگی های آن می توان به یک پلیمر کامپوزیتی اشاره داشت که باعث شده وجود آن در کلاه شما بتوانید در آتش سوزی های مهیب و بزرگ از آن استفاده کنید.

کلاه ایمنی پاپ فایر

کلاه ایمنی آتش نشانی پاپ فایر

کلاه آتش نشانی پاپ فایر : این محصول مخصوص عملیات های آتش نشانی و برای حفظ ایمنی ساخته و طراحی شده است که همانطور که در تصویر مشاهده میکنید طراحی بسیار زیبا و خوبی هم دارد. از ویژگی های این کلاه می توان به مقاومت بسیار بالا و خوب آن اشاره کرد که توانایی این را دارد که از ضربه های سنگین از سر شما محافظت کند ، همچنین در برابر آتش بسیار عالی بوده و می تواند از سر و گردن شما به خوبی محافظت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.