کپسول آتش نشانی پیشرو : امروزه مکان های مختلف باید در مقابل خطرات گوناگون از جمله آتش سوزی آمادگی های لازم را داشته باشند و اصلی ترین اقدام برای مقابله با آتش داشتن یک کپسول آتش نشانی مناسب در محل کار یا زندگی است . کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی از جمله پودری و گازی دارند و باید برای آتش های نوع مختلف از کپسول های مخصوص استفاده نمود به عنوان مثال برای آتش سوزی های برقی نمی توان از آب برای خاموش کردن آتش استفاده نمود چرا که باعث انتقال بیشتر جریان الکتریسیته شده و نه تنها باعث خاموش شدن آتش نمی شود بلکه باعث گسترده تر شدن آتش نیز می شود .

قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو

شرکت های مختلفی در ساخت کپسول های آتش نشانی در کشور فعال هستند و هر کدام کپسول های مختلفی را با کیفیت های گوناگون عرضه می کنند که شرکت پیشرو نیز شرکتی نام آشنا در این زمینه می باشد که محصولات مختلفی را در زمینه اطفاء حریق راهی بازار کرده است .

کپسول آتش نشانی پیشرو ساخت شرکت البرز نجات می باشد که تحت عنوان این برند در بازار عرضه می شود . این برند از مارک های محبوب در بازار کپسول های آتش نشانی به شمار می رود که انتخاب مناسبی برای استفاده در خودروهای شخصی و یا منازل مسکونی به شمار می رود .

شرکت البرز نجات عرضه کننده کپسول آتش نشانی پیشرو  با حجم های مختلف می باشد و علاوه بر این حجم های نوع های مختلف این کپسول ها را نیز برای انواع آتش های مختلف عرضه می کند که بنا به نیاز می توان یکی از آنها را جهت خرید انتخاب نمود . این شرکت عضو رسمی انجمن صنفی شارژ و فروش کپسول های آتش نشانی استان البرز می باشد.