كپسول آتش نشانی پيشرو

كپسول آتش نشانی پيشرو : امروزه مکان های مختلف باید در مقابل خطرات گوناگون از جمله آتش سوزی آمادگی های لازم را داشته باشند و اصلی ترین اقدام برای مقابله با آتش داشتن یک کپسول آتش نشانی مناسب در محل کار یا زندگی است . کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی از جمله پودری و گازی دارند و باید برای آتش های نوع مختلف از کپسول های مخصوص استفاده نمود به عنوان مثال برای آتش سوزی های برقی نمی توان از آب برای خاموش کردن آتش استفاده نمود چرا که باعث انتقال بیشتر جریان الکتریسیته شده و نه تنها باعث خاموش شدن آتش نمی شود بلکه باعث گسترده تر شدن آتش نیز می شود .

قیمت كپسول آتش نشانی پيشرو

شرکت های مختلفی در ساخت کپسول آتش نشانی در کشور فعال هستند و هر کدام کپسول های مختلفی را با کیفیت های گوناگون عرضه می کنند که شرکت پیشرو نیز شرکتی نام آشنا در این زمینه می باشد که محصولات مختلفی را در زمینه اطفاء حریق راهی بازار کرده است .

كپسول آتش نشانی پيشرو ساخت شرکت البرز نجات می باشد که تحت عنوان این برند در بازار عرضه می شود . این برند از مارک های محبوب در بازار کپسول های آتش نشانی به شمار می رود که انتخاب مناسبی برای استفاده در خودروهای شخصی و یا منازل مسکونی به شمار می رود .

شرکت البرز نجات عرضه کننده كپسول آتش نشانی پيشرو  با حجم های مختلف می باشد و علاوه بر این حجم های نوع های مختلف این کپسول ها را نیز برای انواع آتش های مختلف عرضه می کند که بنا به نیاز می توان یکی از آنها را جهت خرید انتخاب نمود . این شرکت عضو رسمی انجمن صنفی شارژ و فروش کپسول های آتش نشانی استان البرز می باشد.

كپسول آتش نشانی پيشرو پودری 1 کیلویی

کلیه تولیدات و ساخت انواع خاموش‌کننده‌ها بر اساس استاندارد شماره 869 سازمان ملی استاندارد ایران ساخته می‌شوند. بازرسی و کنترل قطعات به صورت سالانه و آزمون تست هیدرواستاتیکی بدنه هر 5 سال یک بار انجام می‌شود.

کپسول آتشنشانی پیشرو پودری 2 کیلویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.