اتصالات آتش نشانی هرجایی که آتش نشانان برای اطفاء حریق ناگزیر از انجام عملیات نسبتا گسترده باشند، یقینا از اتصالات آتش نشانی باید استفاده کنند.

آشنایی با کاربرد : این اتصالات به آتش نشان ها در انتقال آب تا محیط نزدیک حریق کمک می کنند.برخی مواقع ماشین آتشنشانی به دلایل باریک بودن مسیر و یا دور بودن از شیر آتش نشانی به ناچار باید از شلنگ های بلندتر از معمول استفاده نمایند و در یک چنین مواردی در متصل کردن دو و یا چند شلنگ به یکدیگر نقشی حیاطی ایفاء می کنند.

اهمیت اتصالات آتش نشانی ایرانی

البته تنها مورد استفاده از آن ، متصل نمودن شلنگ ها به یکدیگر نیست،مسلما برای وصل نمودن شلنگ به کامیون و یا شیر آتشنشانی نیاز به اتصالات مناسب خود را دارد. هرگونه حریقی با توجه به شرایط جوی و یا گستردگی و یا نوع مواد در حال شعله ور شدن و ….. نیاز به نوعی از عملیات را دارد.ممکن است به حجمی از آب با فشار زیاد و یا کمتری نیاز باشد که در این مقطع استفاده مناسب به شدت ضروری است.

در صورت عدم دقت در استفاده از اتصالات مناسب ممکن است در انتقال آب مشکلی ایجاد شود، از جمله قطع از یکدیگر و یا ایجاد فشار کم در آب پرتاب شده به سمت آتش، ایجاد اینگونه شرایط سبب عدم کنترل حریق گردیده و یا سبب گسترش آن خواهد شد.پس باید توجه دقیقی در استفاده از اتصالات بکار بست.

اتصالات آتش نشانی

خرید اتصالات آتشنشانی در تهران

مجموعه ما برای پیشبرد اهداف امنیتی شما در مقابله با آتش اقدام به عرضه محصولات با کیفیت در این عرصه نموده است.شما همواره میتوانید برای دریافت مشاوره،ثبت سفارش و یا استعلام قیمت با شماره تلفن: ۶۶۷۳۱۱۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نموده و خریدی مطمئن را انجام دهید.

جنس و قیمت

اتصالات در دو نوع آلومینیومی و برنجی تولید می گردد. اتصالاتی که از جنس برنج تولید می شوند کیفیت بهتری داشته و نتیجتا قیمت بالاتری را نسبت به آلومینیومی دارند.البته برند تولید کننده نیز در قیمت اثر دارد. هر چقدر برند معروف تر و معتبرتر باشد قیمت تولیدات آن هم بالاتر خواهد بود.